Dnia 17 marca obchodziliśmy Dzień Świętego Patryka. Z tej okazji uczniowie wzięli udział w konkursie „Kapelusz Leprechauna” wykonując kapelusz dla skrzata z irlandzkiej legendy. Kapeluszy wykonano aż 25 i wszystkie były wspaniałe. Jury wybrało 5 wyróżniających się prac i nagrodziło: Bartłomiej Orman, Natalia Skrzypczyńska, Maja Biźnia, Sara Beker i Laura Walas.

Ponadto reprezentanci klas zmierzyli się w turnieju interaktywnym dotyczącym wiedzy o Irlandii na aplikacji Kahoot. Zwycięzcami zostały dziewczyny z klasy 5b: Laura Gniazdowska i Michalina Kluck, miejsce drugie zajął Mateusz Maksimczyk z klasy 6c i trzecie Bartłomiej Jastrzębski z klasy 6a.

Dnia 21 marca z okazji pierwszego dnia wiosny uczniowie wszystkich klas mieli za zadanie ubrać się w wylosowany wiosenny kolor. Klasy bardzo zaangażowały się w ten dzień, ale trzy dały z siebie 100% i była to klasa 4a, 4c i 5b.

Ponadto wraz z panią Justyną Cierpiszewską SU zorganizował turniej kendamy – zwyciężczyni Nikola Kin z klasy 7a wykazała się najlepszymi umiejętnościami i zręcznością.

Ostatni dzień marca to dzień bez plecaka. Uczniowie tak jak w zeszłym roku wykazali się kreatywnością i spakowali swoje książki w wózki, walizki, szafki, skrzynki,siatki i wszystko co tylko nie jest plecakiem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzeń oraz  śledzenia strony szkoły na Facebook, gdzie znajdziecie więcej informacji.