Mikołajkowa akcja charytatywna

6 grudnia  uczniowie naszej szkoły sami wcielili się w role Mikołajek i Mikołajów. Ich rodzice sprzedawali na szkolnym holu własnoręcznie wykonane ozdoby, kartki, pierniczki, gofry, domowe ciasta i mnóstwo innych łakoci, których korzenny zapach przepełniał tego dnia mury całej szkoły. Zewsząd dochodził dźwięk świątecznych piosenek i radosny gwar roześmianych uczniów. Dochód ze świątecznego kiermaszu w kwocie 2604 zł przeznaczony zostanie na leczenie chorego Alexa, o którego historii z pewnością słyszał już każdy z nas. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom oraz ich  rodzicom za pomoc w organizacji wydarzenia ,,6 grudnia  otwórzmy serca dla Alexa''. Bez ich udziału nie stworzylibyśmy naszego własnego jarmarku, a co najważniejsze, w szczytnym celu.

Iwona Białkowska