Apel porządkowy „Hałas niszczy zdrowie”

W tym roku szkolnym w naszej szkole,  w młodszej grupie wiekowej, realizujemy cykl apeli, podczas których przypominamy sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Ostatnio -30 października 2019 r.- tematem apelowego spotkania było zachowanie dzieci podczas przerw.  Zwrócono uwagę na zagrożenia jakie niesie hałas. Dzieci zastanawiały się nad propozycjami  przykładów pożytecznego i bezpiecznego spędzania czasu na przerwach.  Podczas tego spotkania został też podsumowany szkolny konkurs plastyczny dla klas I i II- „Bezpieczni na drodze”. Apel przygotowany został przez panią Danutę Tlock i Ewę Tomaszewską.

Gabriela Lach