Dzień Edukacji Narodowej oraz pasowanie na ucznia

Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz pasowania na ucznia swoim występem uświetnili artyści z klasy 3b przygotowani przez Iwonę Białkowską. Wiele ciepłych i  miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli.

Pierwszoklasiści brali w uroczystości także czynny udział, gdyż popisywali się piękną recytacją. Pokazali zebranym gościom, że zasługują na miano uczniów „Trójki”.

Akt ślubowania odczytała i przyjęła od dzieci Pani  Elżbieta Grabowska -wicedyrektor  szkoły, natomiast pasowania dokonał Pan Karol Wójcik – dyrektor szkoły, przed którym dzielnie stawał każdy pierwszak. Mali uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz kuferki obfitości.

Iwona Białkowska