Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Profilaktyka uzależnień, wychowanie do wartości, rozwijanie kompetencji cyfrowych, matematycznych, kreatywności oraz przedsiębiorczości, a także wdrażanie podstaw programowych kształcenia w zawodach szkolnictwa branżowego – to podstawowe kierunki polityki oświatowej państwa na najbliższy rok szkolny, ustalone przez Ministra Edukacji Narodowej.

Drodzy Uczniowie, życzymy, aby rozpoczynający się rok szkolny 2019/2020 był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń. Niech czas spędzony w szkole pozwoli odkryć nowe pasje i rozwinąć zainteresowania. Oby nie zabrakło Wam energii i zapału w poznawaniu świata, a jego odkrywanie dostarczało wiele radości!