Strona główna
 1. Olimpiada matematyczna juniorów

          W dniu 13 stycznia 2018r. Adam Augustynowicz, uczeń klasy 3b oddziału gimnazjalnego w Szkole Podstawowej nr 3 w Złotowie uczestniczył w II etapie XIII Olimpiady Matematycznej Juniorów, który odbył się w Pleszewie.

  (...)

  Czytaj całość 2. W objęciach Melpomeny

         12 stycznia uczniowie „Trójki” obejrzeli na scenie ZCAS – u w ramach edukacji teatralnej dwa spektakle - „Akademię pana Kleksa” J. Brzechwy  oraz „Zemstę” A. Fredry.


  (...)

  Czytaj całość 3. Sukcesy gimnazjalistów

    Na ogół uczniowie traktują naukę, jako przykry obowiązek. Na szczęście są tacy, którzy potrafią dostrzec w niej coś więcej – przygodę, drzwi do własnego rozwoju, szansę na osiągnięcie czegoś w życiu. W naszym gimnazjum nie brakuje takich uczniów.


  (...)

  Czytaj całość 4. Święta coraz bliżej…

             Dnia 22 grudnia w naszej szkole odbył się apel okolicznościowy z okazji świąt Bożego Narodzenia. W montażu słowno-muzycznym przedstawione zostały tradycje i zwyczaje świąteczne oraz jasełka pt. „Nasza szopka".


  (...)

  Czytaj całość 5. Wycieczka na Hawaje

        7 grudnia 2017 r. dzieci  z klasy I b i I d wraz z wychowawcami- Iwoną Białkowską i Weroniką Jarzębską brały udział w warsztatach, "Boże Narodzenie na wsi- tradycje i zwyczaje", które odbyły się w Folwarku Hawaje.


  (...)

  Czytaj całość 6. Pracowici jak pszczoły

        Klasa I c i III d chcąc zgłębić tajemnice pszczół zaprosiła do szkoły Prezesa Koła Pszczelarzy w Złotowie – p. Wojciecha Sołtysiaka.

                 

  (...)

  Czytaj całość 7. Co słychać u "Matematycznych asów"?

       Od września w szkole realizowany jest projekt Matematyczne asy II”. W ramach projektu uczniowie biorą udział w dodatkowych zajęciach, podczas których rozwijają umiejętności matematyczne.

                         

  (...)

  Czytaj całość 8. Pasowanie na czytelnika

  W dniu 24.11.2017 roku w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 3 w Złotowie odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika.


  (...)

  Czytaj całość 9. Laureaci konkursów przedmiotowych

  (...)

  Czytaj całość« Powrót