1. Dziewczyny na podium

W piątek, 14 lutego, wzięłyśmy udział w II Walentynkowym Powiatowym konkursie recytatorskim w języku angielskim i niemieckim, który odbył się w szkole podstawowej im. Jana Brzechwy w Radawnicy.

(...)

2. Matma jest fascynujaca!

Tajemniczy ciąg Fibonacciego. Złota liczba. Boska proporcja. Ciekawe? Klasa 7b przekonała się, że tak!

3. Teatr cieni w wykonaniu klasy 5a

Klasa 5 a podjęła się niełatwego zadania. To nie bajka... a może jednak tak?Cool

4. Pierwsze miejsce dla naszych strzelców

26 stycznia w Złotowskim Domu Kultury odbył się turniej strzelecki dla dzieci i młodzieży. Uczniowie naszej szkoły wywalczyli pierwsze miejsce w kategorii drużyna szkolna.

5. Z wizytą u seniorów

23 stycznia klasa III c z życzeniami z okazji Dnia Babci i Dziadka odwiedziła seniorów - podopiecznych Dziennego Domu Opieki Senior Wigor w Złotowie.

6. Pierwszy semestr roku szkolnego 2019/2020 zakończony

Dnia 22 stycznia 2020 r. uczniowie naszej szkoły spotkali się na uroczystym apelu, podsumowującym wyniki w nauce i zachowaniu w I półroczu roku szkolnego.

Nawet najmłodsi uczniowie pamiętają o bezpieczeństwie podczas ferii! Laughing

7. MAKS MATEMATYCZNY 2019 Ogólnopolski Konkurs Internetowy

W dniu 20 grudnia 2019r. podczas uroczystego apelu zorganizowanego z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia laureaci konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez głównego organizatora oraz przez SBL w Złotowie, zaś uczestnicy - pamiątkowe dyplomy, łamigłówki matematyczne oraz drobne upominki.

8. Po co nam sztuka?

Można spierać się, co do tego, czym sztuka tak naprawdę jest. Wycieczka do Piły pozwoliła uczniom naszej szkoły orzec: bez względu na to, czym jest, sztuka to coś dla nas!

9. Złotowski Pitagoras

Wojtek Skarbek, uczeń klasy 6c Szkoły Podstawowej nr 3 w Złotowie, od najmłodszych lat wykazywał duże zainteresowanie wszystkim tym, co jest związane z liczeniem.

(...)

10. „Gwiazda na Hawajach”

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są doskonałą okazją do przypomnienia tradycji i obyczajów z nimi związanych.

Strona   1 | 2 | 3 | 4 |