1. PAMIĘTAMY!!!

Powstanie Wielkopolskie 1918-1919. PAMIĘTAMY!!!

2. Tajemnice lasu

15 października uczniowie klasy III c, chcąc poznać tajemnice lasu, wybrali się do Nadleśnictwa w Złotowie.

3. Dzień Edukacji Narodowej oraz pasowanie na ucznia

Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz pasowania na ucznia swoim występem uświetnili artyści z klasy 3b przygotowani przez Iwonę Białkowską. Wiele ciepłych i  miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli.

4. Europejski Tydzień Kodowania w SP3

Złotowska „Trójka” po raz pierwszy uczestniczyła w Europejskim Tygodniu Kodowania. Celem akcji było pokazanie kodowania od najlepszej strony, zachęcanie do nauki programowania dzieci i młodzież. To świetna okazja, by zacząć zabawę z grami logicznymi, prostą grafiką komputerową, czy robotyką.

(...)

5. "Jesień w polu i zagrodzie"

"Jesień w polu i zagrodzie" - to temat zajęć plenerowych zorganizowanych w Muzeum Kultury Ludowej w Osieku, w których brali udział uczniowie z klasy II b, III a oraz III c.

6. Zawsze „Bezpieczni” trzecioklasiści

We wtorkowe przedpołudnie- 2 października-wszyscy trzecioklasiści konkurowali ze sobą w szkolnym turnieju wiedzy i umiejętności dotyczących stosowania zasad obowiązujących na drodze.

7. Akcja sprzątania świata

Sprzątanie świata miało miejsce 23.09.19r.

Klasa VIa na ulicy wodociągowej i ogrodowej oraz klasa Vc wokół Jeziora Burmistrzowskiego.

(...)

8. Nie migamy się od migania!

Integracja to słowo kluczowe dla zrozumienia sensu akcji, w której biorą udział uczniowie i nauczyciele SP3.

9. Nie daj się!

Problemom uzależnień u dzieci i młodzieży należy się przeciwstawiać poprzez edukację.

10. Z Pyrkiem bezpiecznie, zdrowo i wesoło

17 września 2019 r., wśród młodszych uczniów  miała miejsce impreza „Z Pyrkiem bezpiecznie, zdrowo i wesoło”. Jej celem miała być popularyzacja zasad bezpieczeństwa połączona z „Dniem ziemniaka”. Zabawa rozpoczęła się apelem, w którym wiersze i piosenki przygotowały dzieci z klasy Ia. Uczniowie IIb przyczynili się do wzbogacenia muzycznej części  apelu. Zaproszono też znanego dzieciom Pyrka z przedstawicielami.

Strona   1 | 2 |