Matematyczne konkursy w klasach II i III

Uczniowie z klas II i III brali udział w konkursach matematycznych.

23 I 2020 r. odbyły się szkolne eliminacje do Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas III Szkól Podstawowych miasta Złotowa

Do rozwiązania konkursowego testu przystąpiło 27 trzecioklasistów. Jury
w składzie: p. Iwona Białkowska oraz Renata Dura dokonało wyboru trójki najlepszych matematyków z naszej szkoły:

I miejsce  - Mateusz Najda z klasy III d

II miejsce – Kalina Miętek z klasy III b

III miejsce – Ksawery Kulesza z klasy III c

Laureaci etapu szkolnego reprezentować będą Naszą Szkołę w konkursie międzyszkolnym, podczas którego zostanie wyłoniony Mistrz Matematyki miasta Złotowa.

Gratulujemy i trzymany za Was kciuki!!

Matematycy z klas II i III wzięli również  udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Aflik”, który odbył się w listopadzie ubiegłego roku.  Organizatorem konkursu jest Firma JERSZ, zaś o konkursie można poczytać na stronie: http://jersz.pl/contest,4.html

W Naszej Szkole najlepsze wyniki uzyskali:

• wśród uczniów klas II

I miejsce – Maja Duda z klasy II b

II miejsce – Wiktoria Kopczyk z klasy II b

III miejsce – Miłosz Miłoszewski z klasy II c

• wśród uczniów klas III

I miejsce – Kalina Miętek z klasy III b

II miejsce – Ksawery Kulesza Z klasy III c

III miejsce – Maksymilian Miszkiewicz z klasy III D

Uczennica Kalina Miętek uzyskała nie tylko najlepszy wynik w Naszej Szkole, ale również bardzo dobry wynik na poziomie ogólnopolskim!!!

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursów i życzymy powodzenia w kolejnych konkursowych zmaganiach.

Iwona Białkowska i Renata Dura